KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034400
nr 1603 4400
Oidentifierad konstnär. Man med råtta i fälla. Olja på pannå, 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 94x73 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:46:39
1/3 14:37:46